O nas

Znajdujesz się na: www.jackandband.com Strona Główna O Nas

Zespół Jack & Band,

Oferta zespołu Jack&band kierowana jest do Tych Z Państwa, którzy Oprawy Muzycznej na wysokim poziomie artystycznym. Nasza Oferta jest kompozycją szerokich możliwości instrumentalnych, wokalnych i nie tylko, które wzbogacamy efektami świetlnymi. Zaangażowanie, pozytywna energia sprawia, że zespół istnieje blisko 25 lat. Jack&band jest grupą 6 profesjonalnych muzyków zaskakujących wszechstronnością i dobrym warsztatem muzycznym. Członkowie zespołu współpracują z gwiazdami polskiej estrady oraz zdobywali doświadczenie za granicą. Wykorzystujemy szereg instrumentów akustycznych, saksofony, flet, trąbka, gitara akustyczna, akordeon, perkusja i 4-ro osobowy wokal, co sprawia, że publiczność odkrywa piękno muzyki wykonywanej na żywo. Gwarantujemy państwu dobrą zabawę i wspaniałą atmosferę.

Członkowie zespołu

Ula Wachtarczyk

Ula Wachtarczyk

Wokal, instrumenty klawiszowe

Wokalistka zespołu o niespotykanym temperamencie i charyzmatycznym głosie. W zespole jest od zawsze, obecnie jest jego sterem. W latach 90 wyjeżdżała za granicę na kontrakty zdobywając przy tym doświadczenie muzyczne. Absolwent PSM w Bielsku-Białej w zakresie fortepianu i muzyki. Na co dzień pracuje w WDK Gorzyce jako instruktor Amatorskiego Ruchu Artystycznego. " Muzyka jest moją pasją i kocham artystyczne dusze"

Jacek Wachtarczyk

Jacek Wachtarczyk

Trąbka, shaker

Trębacz ma niezłe poczucie humoru, co sprawia, że klimat w Jack Bandzie jest niepowtarzalny. Absolwent PSM w Katowicach w zakresie gry na trąbce.

Marek Bakalarski

Marek Bakalarski

Gitara elektryczna i akustyczna

Gitarzysta, znakomity muzyk. Przygodę z gitarą rozpoczął mając mając 7 lat. Jego pasją jest "dobra muzyka". Lata gry w różnych składach i projektach spowodowały, że znakomicie odnajduje się w każdym rodzaju repertuaru. Jest osobą o niespożytych porcjach energii.

Norbert NORBI Brzózka

Norbert "NORBI" Brzózka

Perskusja

Perkusista z wieloletnim doświadczeniem klubowo-scenicznym ,dusza towarzystwa z mocnym charakterem dominatora. Uczeń Prywatnej Szkoły Muzycznej (klasa perkusji), zaszczepiony muzyką od najmłodszych lat gra i pogłębia swoją wiedzę oraz doświadczenie muzyczne w nowatorskich projektach muzycznych współpracując z muzykami polskiej sceny muzycznej.Uczestnik międzynarodowych i polskich warsztatów perkusyjnych z udziałem min. - D.Weckl, J.Mayer, C.Kondrad, R.Luty. Swoje inspiracje czerpie z muzyki Jazzowej i Rozrywkowej. Perkusja to jego pasja i sposób na życie...

Dawid Makosz

Dawid Makosz

Wokal, instrumenty klawiszowe

Klawiszowiec oraz wokalista, znakomity muzyk. Posiada ogromne doświadczenie muzyczne. Współpracuje z wieloma znanymi artystami dużej sceny. Absolwent Państwowego Liceum Muzycznego w Katowicach. Obecnie student Akademii Muzycznej w Krakowie.

Maciej Michalec

Maciej Michalec

Saksofon, flet

Bije w nim żołnierskie serce, przez wiele lat był bowiem solistą Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Do zespołu wnosi zamiłowanie do wojskowej dyscypliny oraz muzyki marszowej, ale nie tylko. Jest profesjonalnym muzykiem, absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi oraz współtwórcą i członkiem wielu zespołów rozrywkowych.

Jakie kawałki gramy?

Przygotowaliśmy liste utworów jakie gramy, można je przesłuchać prosto z naszej
strony za pomocą serwisu soundclound.
Wystarczy kliknąć, w przycisk poniżej.
Posłuchaj nas

Zobacz na co nas stać

Zachęcamy do przejżenia podstrony wideo, w której znajdują sie teledyski nakręcone przez profesjonalną firmę.
Na naszym kanale w serwisie vimeo znajdują się wszystkie nasze filmy.
Miłego oglądania !
Video